ETUI I AKCESORIA

Smycze, zawieszki, etui.

Wszelkie oferowane przez nas akcesoria do identyfikatorów i legitymacji plastikowych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i wytrzymałych. Dzięki temu zapewniają komfort użytkowania.

Etui na identyfikator W1.

Twarde etui z półprzeźroczystego tworzywa sztucznego. Orientacja pionowa i pozioma karty. Zaczepy pod żabkę lub smycz. Możliwość tłoczenia logo.

Etui na identyfikator W8.

Twarde etui z przeźroczystego polipropylenu. Orientacja pionowa i pozioma karty. Profilowane zaczepy pod żabkę lub smycz.

Etui na identyfikator W10.

Półtwarde etui z półprzeźroczystego polipropylenu. Orientacja pozioma karty. Taśma tekstylna o szerokości 5 mm i długości ok 90 cm. Taśma w dwóch kolorach – czarnym i niebieskim.

Smycz tekstylna.

Smycz na identyfikator. Posiada metalowy lub plastikowy karabińczyk. Taśmy dostępne w różnych grubościach i kolorach. Smycz może mieć zapięcie, które umożliwia łatwe utworzenie z niej breloka.

Metalowy klips.

Osadzony na elastycznym pasku z przeźroczystego tworzywa. Zapinany metalowym zatrzaskiem.

Etui na identyfikatory W2.

Elastyczne tworzywo sztuczne. Karty wsuwane są od góry. Zaczep na smycz lub żabkę. Orientacja pozioma. Dostępne w różnych kolorach, także przeźroczyste. Możliwość nadruku logo.

Etui na karty magnetyczne W4.

Elastyczne tworzywo sztuczne. Karty wsuwane są od góry. Dostępne w różnych kolorach. Możliwość nadruku logo.