O nas

Profesjonalna, rzetelna, jedyna w swoim rodzaju. Taka z całą pewnością jest firma CARDMAN, którą mamy zaszczyt reprezentować. Projektowanie, produkcja, jak również i sprzedaż laminowanych kart plastikowych, to nasze zadania, główne cele i podstawowe priorytety.

Od początku istnienia naszej działalności, stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług, na oddanie klientowi, jak również miłą i owocną współpracę. Pełna wiedzy i doświadczenia kadra pracowników, którą niewątpliwie posiadamy, dokłada wszelkich starań, by klient zawsze był w pełni zadowolony.

Najwyższa jakość usług, nowoczesne techniki, sprawdzone działania, a do tego najlepsze metody, spełniające normy ISO 7810 i 7811. Do pracy wykorzystujemy druk offsetowy i pokrycie laminatem. To zapewnia trwałość, solidność, jak również i piękny, nowoczesny wygląd. Karty wielkością odpowiadają standardowi kart płatniczych, a więc można je bez problemu nosić w każdym portfelu.

W naszej ofercie, dostępne są
następujące laminowane karty plastikowe:

  • karty stałego klienta,
  • karty rabatowe,
  • karty telefoniczne,
  • karty magnetyczne,
  • karty chipowe,
  • karty zbliżeniowe,
  • karty dostępowe,
  • legitymacje plastikowe.

Tak naprawdę każdy z nas ma w portfelu różnego rodzaju karty. Na zakupy, do bankomatu, do potwierdzenia obecności w pracy. Są dostępne wszędzie, a więc nie trzeba głośno mówić, jak ważna jest ich produkcja.

Nasze karty wzbogacone są poprzez dodawanie podkładów metalicznych, pasków magnetycznych, miejsc do podpisu, modułów zbliżeniowych, czy też elektronicznych chipów. Większość kart ulega procesom personalizacji, a więc dostosowywana jest do konkretnego klienta, w konkretnym celu, podczas danego zastosowania. Można więc wprowadzić zdjęcia, imię i nazwisko, czy chociażby specjalny kod kreskowy. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

Najwyższa jakość usług, nowoczesne techniki, sprawdzone działania, a do tego najlepsze metody, spełniające normy ISO 7810 i 7811. Do pracy wykorzystujemy druk offsetowy i pokrycie laminatem. To zapewnia trwałość, solidność, jak również i piękny, nowoczesny wygląd. Karty wielkością odpowiadają standardowi kart płatniczych, a więc można je bez problemu nosić w każdym portfelu.

Wspinając się po szczeblach kariery zawodowej, chcąc osiągnąć pełen sukces na rynku, staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami od reklamy, z ekspertami w dziedzinie technologii, jak również i projektantami, pełnymi pomysłów i kreatywnych myśli. Mamy nadzieję, iż swoją ciężką pracą, będziemy w stanie spełnić, nawet najbardziej wygórowane Państwa oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!