Karty personalizowane

Często spotykamy się z kartami, które skierowane są do konkretnej osoby. Imię, nazwisko, czasem również i zdjęcie. Taki zabieg nazywa się personalizacją i wykonywany może być różnymi metodami, w zależności od zapotrzebowania klienta.

Nadruk płaski jednokolorowy
Wykonywany jest on metodą termodruku. Posiada nadruk numerków kolejnych i zmiennych danych personalnych.

Nadruk wypukły
Wykonywany jest on metodą embossingu. Posiada nadruk numerków kolejnych i zmiennych danych personalnych.

Nadruk kodów kreskowych

Wykonywany jest on metodą termodruku. Według życzenia klienta, nanosi się odpowiedni rodzaj kodu kreskowego na daną kartę, którą później można wykorzystać w bardzo szerokim zakresie.

Kodowanie pasków magnetycznych ciągami znaków liczbowo- literowych
Nadruk pełnokolorowy
Wykorzystuje się go do produkcji identyfikatorów, jak również i do legitymacji ze zdjęciami.

Zdarza się, iż firma ma zapotrzebowanie na takie karty, które muszą być wydawane regularnie przez cały czas. Firma CARDMAN, świadczy usługi Serwisu Personalizacji, który polega na tym, że personalizacja kart wydrukowanych offsetowo w większej ilości, odbywa się przez dłuższy okres czasu – mniejszymi ilościami jednorazowymi.

Zwykle mamy z takim rozwiązaniem do czynienia, jeśli chodzi o kluby lub karty dla VIP-ów. Wciąż bowiem pojawiają się nowe osoby, a więc i zapotrzebowanie na takie karty jest rozłożone w czasie. Dzięki naszej ofercie, każdy ważny klient, może szybko otrzymać kartę ze swoim nazwiskiem.