KARTY MAGNETYCZNE

Hotele, pensjonaty, hostele oraz firmy z szeroko pojętej branży HoReCa, doskonale zdają sobie sprawę z wartości, jaką niesie za sobą lojalność klienta. Wspomagają się od wielu lat narzędziami w postaci kart plastikowych, w których my specjalizujemy się wyjątkowo dobrze.

Karty magnetyczne do zamków hotelowych to także ważny aspekt działalności obiektów z usługami noclegów: oczywistym narzędziem dostępu do pokoju, ale także profesjonalnym i łanie wykonanym gadżetem, który może służyć klientowi jako trwała i wyjątkowa pamiątka-wizytówka.

Promocja na karty hotelowe trwa do 15 października 2020 roku. Rabat nawet do 10%.

Więcej
 
 

KARTY CZŁONKOWSKIE / KARTY KLUBOWE / KARTY FITNESS

Nowy Rok? Wraz z nim noworoczne postanowienia poprawy 😉

Dla wszystkich, którzy chcą obsłużyć swoich klientów w klubie fitness, bokserskim, cross fit lub każdym innym, do którego wraz z Nowym Rokiem przyjdzie mnóstwo nowych klientów, proponujemy produkcję kart w niższej cenie.

Karty członkowskie najczęściej numerowane są zmiennym kodem kreskowy. Jednak wybór karty zbliżeniowej usprawnia obsługę klienta oraz daje większe możliwości dzielenia dostępu do specjalistycznych stref, np.: saun, krioterapii lub tych za dodatkową opłatą.

Nasze karty są w standardzie kart bankomatowych: trwałe, drukowane najlepszymi metodami, uszlachetniane w wiele sposobów.

Teraz karty elektroniczne (zbliżeniowe) są tańsze o 5% a karty z kodem kreskowym nawet o 10%.

Promocja ważna do 31 grudnia 2020 roku.

Więcej